We helpen je graag verder

Accountmanagers Particulier / Utiliteit / Nieuwbouw

accoutmanagers Remeha


  Noord-West Nederland



  Zuid-West Nederland

Particulier



Business Accountmanager


Sjoerd Langereis

M (06) 109 640 71

sjoerd.langereis@remeha.nl


Accountmanager

Robin Appelman

M (06) 398 362 47

E robin.appelman@remeha.nl


Brand Ambassador


Patrick van Brummen

M (06) 4827 73 65

E patrick.van.brummen@remeha.nl

Utiliteit



Accountmanager


Gosse Visscher


(06) 138 546 13

gosse.visscher@remeha.nl


Nieuwbouw


Business Accountmanager


Volkan Kaya

(06) 100 436 92

E volkan.kaya@remeha.nl


Brand Ambassador


Vacant









Particulier



Business Accountmanager 


Freek de Bas

(06) 482 773 72


E  freek.de.bas@remeha.nl


Accountmanager


Ivan Silvestri

M (06) 398 362 45

E  ivan.silvestri@remeha.nl


Brand Ambassador


Justine de Herder

M (06) 482 773 69


E
  justine.de.herder@remeha.nl

Utiliteit



Accountmanager


Harry de Reus

(06) 109 113 07


E  harry.de.reus@remeha.nl


Nieuwbouw


Accountmanager


Sebastiaan Rietveld

(06) 829 273 95


E  sebastiaan.rietveld@remeha.nl



  Noord-Oost Nederland



  Zuid-Oost Nederland

Particulier


Business Accountmanager


Ton Nota

M 06-22396998

E ton.nota@remeha.nl 


Accountmanager


Jore van Dijk

M 06-22283064

E
jore.van.dijk@remeha.nl


Brand Ambassador

Vacant

Utiliteit


Accountmanager


Henri van der Scheer

M 06-39836254

E
 henri.van.der.scheer@remeha.nl

Nieuwbouw


Accountmanager

Particulier


Business Accountmanager


Vacant





Accountmanager



Ab Bouzerda


M 06-51078407

E
ab.bouzerda@remeha.nl



Brand Ambassador


Freek van de Griend

M 06-48277374

E
freek.van.de.griend@remeha.nl

Utiliteit


Accountmanager


Tim van Hest

M 06-53898668

E
tim.van.hest@remeha.nl

Nieuwbouw


Accountmanager



Tim de Jong

M 06-83673523

E
 tim.de.jong@remeha.nl

Nieuwbouw accountmanagers WBC

 


Noord-West / Zuid-West


Nieuwbouw accountmanager WBC


Kees Langenberg

M 06-10224729

E
kees.langenberg@remeha.nl


Noord-Oost


Nieuwbouw accountmanager WBC


Freek Belterman

M 06-13671881

E freek.belterman@remeha.nl


Zuid-Oost

Nieuwbouw accountmanager WBC


Hans Willers

M 06-38851273

E hans.willers@remeha.nl

Verkoop (intern)

Particulier 


 

Intern Accountmanager


Liesbeth van Voskuilen

M 055-5496969

E verkoop@remeha.nl


 


Intern Accountmanager


Jolanda Nijland

M 055-5496969

E verkoop@remeha.nl


 


Commercial Operations Manager


Marie-Christien Sluis

M 055-5496969

E marie.christien.sluis@remeha.nl


 

Utiliteit


 

Commercial Operations Manager


Jeroen de Vries

M 055-5496969

E verkoop@remeha.nl


 


Intern Accountmanager


Rik de Munnik

M 055-5496969

E verkoop@remeha.nl


 


Intern Accountmanager


Koen Kiers

M 055-5496969

E verkoop@remeha.nl


 


Intern Accountmanager


Rick Kuiper

M 055-5496969

E verkoop@remeha.nl


 

Project Engineeer Special Projects


Martien van Dijk

M 06-53777955

E martien.van.dijk@remeha.nl




Application Engineer


Gerwin Lamberts

M 06-41619045

gerwin.lamberts@remeha.nl


 

Woningbouwcorporaties

 


Business Development Manager

Paul van Dartel

M 06-20460561

E paul.van.dartel@remeha.nl

Segmentmanagers

Particulier


Karlijn Wisse


M 06-20619282

E karlijn.wisse@remeha.nl

 

Frank Schotman

M  06-53291920

E frank.schotman@remeha.nl

Utiliteit


Evander de Vries

M 06-38851326

E evander.de.vries@remeha.nl

Nieuwbouw


Jasper Serlie


M 06-48277583

E  jasper.serlie@remeha.nl