Klantenservice professional

Mijn Remeha

Accountmanagers

Overzicht Accountmanagers



Particulier

 

roodTon Nota

Account Manager Particuliere Markt
06 22 396 998
Ton.Nota@remeha.nl


paarsVacature

Account Manager Particuliere Markt
(055) 549 69 69
verkoop@remeha.nl


geelRonald Schipper

Account Manager Particuliere Markt
06 22 206 846
Ronald.Schipper@remeha.nl


groenSjoerd Langereis

Account Manager Particuliere Markt
06 10 964 071
Sjoerd.Langereis@remeha.nl


licht_groenJore van Dijk

Account Manager Particuliere Markt
06 22 283 064
Jore.van.Dijk@remeha.nl


Jolanda Nijland

Intern Account Manager Particuliere Markt
(055) 549 69 69
Verkoop@remeha.nl


magentaAb Bouzerda

Account Manager Particuliere Markt
06 51 078 407
Ab.Bouzerda@remeha.nl


donker blauwEd Schillemans

Account Manager Particuliere Markt
06 51 350 264
Ed.Schillemans@remeha.nl


oranjeIvan Silvestri

Account Manager Particuliere Markt
06 39 836 245
Ivan.Silvestri@remeha.nl


licht blauwRobin Appelman

Account Manager Particuliere Markt
06 39 836 247
Robin.Appelman@remeha.nl


witLars Keulen

Account Manager Particuliere Markt
06 51 208 341
Lars.Keulen@remeha.nl


Liesbeth van Voskuilen

Intern Account Manager Particuliere Markt
(055) 549 69 69
Verkoop@remeha.nl



Projectmatige Nieuwbouw en Renovatie

 

roodFreek Belterman

Account Manager Projectmatige Nieuwbouw en Renovatie
06 13 671 881
Freek.Belterman@remeha.nl


licht blauwGeert van den Biggelaar

Account Manager Projectmatige Nieuwbouw en Renovatie
06 82 453 953
Geert.van.den.Biggelaar@remeha.nl


geelKees Langenberg

Account Manager Projectmatige Nieuwbouw en Renovatie
06 10 224 729
Kees.Langenberg@remeha.nl


Gerwin Lamberts

Application Specialist
(055) 549 69 69
Verkoop@remeha.nl


Jeroen de Vries

Intern Account Manager Projectmatige Nieuwbouw en Renovatie
(055) 549 69 69
Verkoop@remeha.nl


Koen Kiers

Intern Account Manager Projectmatige Nieuwbouw en Renovatie
(055) 549 69 69
Verkoop@remeha.nl


Rik de Munnik

Intern Account Manager Projectmatige Nieuwbouw en Renovatie
(055) 549 69 69
Verkoop@remeha.nl



Utiliteit

 

groenHarry de Reus

Account Manager Zakelijke Markt
06 10 911 307
Harry.de.Reus@remeha.nl


roodHenri van der Scheer

Account Manager Zakelijke Markt
06 39 83 62 54
Henri.van.der.scheer@remeha.nl


roodlicht blauwTim van Hest

Account Manager Zakelijke Markt
06 53 898 668
Tim.van.Hest@remeha.nl


geelGosse Visscher

Account Manager Zakelijke Markt
06 13 854 613
Gosse.Visscher@remeha.nl


Martien van Dijk

Application Specialist
06 53 777 955
Martien.van.Dijk@remeha.nl



Sales support

 

Johan Jonkbloed

Sales Support Engineer Binnendienst
(055) 549 69 69
Salessupport@remeha.nl


Bert Boonstra

Sales Support Engineer Binnendienst
(055) 549 69 69
Salessupport@remeha.nl

Remco Lamberts

Sales Support Engineer Binnendienst
(055) 549 69 69
Salessupport@remeha.nl


Philippe Boksebeld

Sales Support Engineer Binnendienst
(055) 549 69 69
Salessupport@remeha.nl


Anthony Marshall

Sales Support Engineer Binnendienst
(055) 549 69 69
Salessupport@remeha.nl



Groothandel en Key Accounts

 

Robbert van der Ende

Key Account Manager Groothandel
06 51 857 874
Robbert.van.der.Ende@remeha.nl

Kees de Haan

Key Accountmanager National Accounts
06 57 259 901
Kees.de.Haan@remeha.nl

Erwin de Vries

Intern Account Manager Groothandel /
Key Accounts
(055) 549 69 69
Erwin.de.Vries@remeha.nl


Overzicht Accountmanagers

 

Download volledig overzicht

Heeft u het overzicht van onze Accountmanagers liever op papier?
Download dan het volledige overzicht als pdf.


Download overzicht