Overzicht

Accountmanagers

Noord-West Nederland 

Particulier

Sjoerd Langereis
Business Accountmanager
M (06) 109 640 71
E sjoerd.langereis@remeha.nl

Robin Appelman
Accountmanager
M (06) 398 362 47
E robin.appelman@remeha.nl

Patrick van Brummen
Brand Ambassador
M (06) 4827 73 65
E patrick.van.brummen@remeha.nl

Noord-West Nederland

Utiliteit

Gosse Visscher
Accountmanager
M (06) 138 546 13
E gosse.visscher@remeha.nl


Noord-West Nederland

Nieuwbouw

Volkan Kaya
Business Accountmanager
M (06) 100 436 92
E volkan.kaya@remeha.nl

Vacant
Brand Ambassador

Zuid-West Nederland

Particulier

Freek de Bas
Business Accountmanager
M (06) 482 773 72
E freek.de.bas@remeha.nl

Ivan Silvestri
Accountmanager
M (06) 398 362 45
E ivan.silvestri@remeha.nl

Justine de Herder
Brand Ambassador
M (06) 482 773 69
E justine.de.herder@remeha.nl

Zuid-West Nederland

Utiliteit

Harry de Reus
Accountmanager
M (06) 109 113 07
E harry.de.reus@remeha.nl


Zuid-West Nederland

Nieuwbouw

Sebastiaan Rietveld
Business Accountmanager
M (06) 829 273 95
E sebastiaan.rietveld@remeha.nl

Zuid-Oost Nederland

Particulier

Bert Rutte
Business Accountmanager
M (06) 185 805 91
E bert.rutte@remeha.nl

Ab Bouzerda
Accountmanager
M (06) 06 510 784 07
E ab.bouzerda@remeha.nl

Freek van de Griend
Brand Ambassador
M (06) 482 773 74
E freek.van.de.griend@remeha.nl

Zuid-Oost Nederland

Utiliteit

Tim van Hest
Accountmanager
M (06) 538 986 68
E tim.van.hest@remeha.nl

Zuid-Oost Nederland

Woningbouw

Tim de Jong
Accountmanager
M (06) 836 735 23
E tim.de.jong@remeha.nl

Noord-Oost Nederland

Particulier

Ton Nota
Business Accountmanager
M (06) 223 969 98
E  ton.nota@remeha.nl

Jore van Dijk
Accountmanager
M (06) 222 830 64
E  jore.van.dijk@remeha.nl

Jasper Kluin
Brand Ambassador
M (06) 222 068 46
E  jasper.kluin@remeha.nl

Noord-Oost Nederland

Utiliteit

Henri van der Scheer
Accountmanager
M (06) 398 362 54
henri.van.der.scheer@remeha.nl

Noord-Oost Nederland

Woningbouw

Anne Hofman
Accountmanager
M (06) 824 267 22
E  anne.hofman@remeha.nl

Nieuwbouw / Woningbouwcorporaties

Noord-West / Zuid-West

Kees Langenberg
Accountmanager nieuwbouw en woningbouwcorporaties
M (06) 102 247 29


E  kees.langenberg@remeha.nl

Noord-Oost

Freek Belterman
Accountmanager nieuwbouw en woningbouwcorporaties
M (06) 136 718 81
E  freek.belterman@remeha.nl

Zuid-Oost

Hans Willers
Accountmanager nieuwbouw en woningbouwcorporaties
M (06) 388 512 73
E  hans.willers@remeha.nl

Nederland

Koen Pape
Business Accountmanager nieuwbouw voor aannemers & E-installatiebedrijven
M (06) 527 581 28
E koen.pape@remeha.nl

Verkoop intern

Particulier

Verkoop intern

Liesbeth van Voskuilen
Intern Accountmanager
T (055) 549 69 69
E  verkoop@remeha.nl

Jolanda Nijland
Intern Accountmanager
T (055) 549 69 69
E  verkoop@remeha.nl

Marie-Christien Sluis
Commercial Operations Manager
T (055) 549 69 69
E  marie.christien.sluis@remeha.nl

Utiliteit

Verkoop intern

Jeroen de Vries
Commercial Operations Manager
T (055) 549 69 69
E verkoop@remeha.nl

Rik de Munnik
Intern Accountmanager
T (055) 549 69 69
E verkoop@remeha.nl

Koen Kiers
Intern Accountmanager
T (055) 549 69 69
E verkoop@remeha.nl

Rick Kuiper
Intern Accountmanager
T (055) 549 69 69
E verkoop@remeha.nl

Gerwin Lamberts
Application Engineer
M (06) 416 190 45
E gerwin.lamberts@remeha.nl

Nieuwbouw en WBC

Verkoop intern

Thijs Reijnders
Intern accountmanager Nederland
M nieuwbouw@remeha.nl
T  (055) 549 69 69

Long Hoang
Application engineer
M nieuwbouw@remeha.nl
T  (055) 549 69 69

Pascal Boy
Application engineer
M nieuwbouw@remeha.nl
T  (055) 549 69 69

Devin van Tuijl
Commercial Operations Manager Nieuwbouw
T (055) 549 69 69
E  nieuwbouw@remeha.nl

Segmentmanagers

Particulier

Frank Schotman
Segmentmanager Particulier
M  (06) 532 919 20
E  frank.schotman@remeha.nl

Utiliteit

Evander de Vries
Segmentmanager Utiliteit
M (06) 388 513 26
E  evander.de.vries@remeha.nl

Nieuwbouw

Jasper Serlie
Segmentmanager Nieuwbouw
M (06) 482 775 83
E  jasper.serlie@remeha.nl