We helpen je graag verder

Accountmanagers Particulier / Utiliteit / Woningbouw

accoutmanagers Remeha


  Noord-West Nederland


  Zuid-West Nederland

Particulier

Business Accountmanager

Sjoerd Langereis

M (06) 109 640 71
sjoerd.langereis@remeha.nl

Accountmanager

Robin Appelman

M (06) 398 362 47
E robin.appelman@remeha.nl

Brand Ambassador

Patrick van Brummen

M (06) 4827 73 65
E patrick.van.brummen@remeha.nl

Utiliteit

Business Accountmanager

Gosse Visscher

(06) 138 546 13
gosse.visscher@remeha.nl

Nieuwbouw

Accountmanager

Volkan Kaya

(06) 100 436 92
E v.kaya@techneco.nl

Brand Ambassador

Vacant


Particulier

Business Accountmanager 

Freek de Bas

(06) 482 773 72
E  freek.de.bas@remeha.nl

Accountmanager

Ed Schillemans

(06) 513 502 64
ed.schillemans@remeha.nl

Ivan Silverstri

M (06) 398 362 45
E  ivan.silvestri@remeha.nl

Brand Ambassador

Justine Herder

M (06) 482 773 69
E  justine.de.herder@remeha.nl

Utiliteit

Business Accountmanager

Harry de Reus

M (06) 109 113 07
E  harry.de.reus@remeha.nl

Nieuwbouw

Accountmanager

Sebastiaan Rietveld

M (06) 829 273 95
E  s.rietveld@techneco.nl


  Noord-Oost Nederland


  Zuid-Oost Nederland

Particulier

Business Accountmanager

Ton Nota

M 06-22396998
E ton.nota@remeha.nl 

Accountmanager

Jore van Dijk

M 06-22283064
E jore.van.dijk@remeha.nl

Brand Ambassador

Vacant

Utiliteit

Accountmanager

Henri van der Scheer

M 06-39836254
E henri.van.der.scheer@remeha.nl

Nieuwbouw

Accountmanager

Particulier

Business Accountmanager

Vacant

Accountmanager

Ab Bouzerda

M 06-51078407
E ab.bouzerda@remeha.nl

Brand Ambassador

Freek van de Griend

M 06-48277374
E freek.van.de.griend@remeha.nl

Utiliteit

Accountmanager

Tim van Hest

M 06-53898668
E tim.van.hest@remeha.nl

Nieuwbouw

Accountmanager

Tim de Jong

M 06-83673523
E t.dejong@techneco.nl

Accountmanagers Woningbouwcorporaties (WBC)

 

Noord-/ Zuid Holland / Zeeland

Accountmanager WBC

Kees Langenberg

M 06-10224729
E kees.langenberg@remeha.nl

Midden- / Noord Nederland

Accountmanager WBC

Freek Belterman

M 06-13671881
E freek.belterman@remeha.nl

Brabant / Limburg
Accountmanager WBC

Geert van den Biggelaar

M 06-82453953
E geert.van.den.biggelaar@remeha.nl

Verkoop (intern)

Particulier 

 

Intern Accountmanager

Liesbeth van Voskuilen

M 055-5496969
E verkoop@remeha.nl

 

Intern Accountmanager

Jolanda Nijland

M 055-5496969
E verkoop@remeha.nl

 

Commercial Operations Manager

Marie-Christien Sluis

M 055-5496969
E marie.christien.sluis@remeha.nl

 

Utiliteit

 

Intern Accountmanager

Jeroen de Vries

M 055-5496969
E verkoop@remeha.nl

 

Intern Accountmanager

Rik de Munnik

M 055-5496969
E verkoop@remeha.nl

 

Intern Accountmanager

Koen Kiers

M 055-5496969
E verkoop@remeha.nl

 

Intern Accountmanager

Rick Kuiper

M 055-5496969
E verkoop@remeha.nl

 

Application Specialist Special Project

Martien van Dijk

M 06-53777955
E martien.van.dijk@remeha.nl

 

Application Engineer

Gerwin Lamberts

M 06-41619045
gerwin.lamberts@remeha.nl

 

Woningbouwcorporaties

 

Intern Accountmanager

Koen Kiers

M 055-5496969
E verkoop@remeha.nl

 

Intern Accountmanager

Jeroen de Vries

M 055-5496969
E verkoop@remeha.nl

 

Intern Accountmanager

Rik de Munnik

M 055-5496969
E verkoop@remeha.nl

 

Business Development Manager

Paul van Dartel

M 06-20460561
E paul.van.dartel@remeha.nl

Segmentmanagers

Particulier

Karlijn Wisse

M 06-20619282
E karlijn.wisse@remeha.nl

Utiliteit

Victor Smeets

M 06-51347744
E  victor.smeets@remeha.nl

Nieuwbouw

Jasper Serlie

M 06-48277583
E  jasper.serlie@remeha.nl