Verkoop algemeen

Ernie van Dalen

Business Unit Directeur NL

Accountmanagers Particulier

contact met de accountmanagers 2020

Ton Nota

Accountmanager Particuliere Markt
06-22396998
Ton.Nota@remeha.nl

Ronald Schipper

Accountmanager Particuliere Markt
06-22206846
ronald.schipper@remeha.nl

Sjoerd Langereis

Accountmanager Particuliere Markt
06-10964071
sjoerd.langereis@remeha.nl

Ab Bouzerda

Accountmanager Particuliere Markt
06-51078407
Ab.Bouzerda@remeha.nl

Ed Schillemans

Accountmanager Particuliere Markt
06-51350264
ed.schillemans@remeha.nl

Jore van Dijk

Accountmanager Particuliere Markt
06-22283064
jore.van.dijk@remeha.nl

Ivan Silvestri

Accountmanager Particuliere Markt
06-39836245
ivan.silvestri@remeha.nl

Robin Appelman

Accountmanager Particuliere Markt
06-39836247
robin.appelman@remeha.nl

Karlijn Wisse

Segmentmanager Particulier
06-20619282
karlijn.wisse@remeha.nl

Marie-Christien Sluis

Commercial Operations Manager
055-5496969
marie.christien.sluis@remeha.nl

Liesbeth van Voskuilen

Intern Accountmanager Particuliere Markt
055-5496969
verkoop@remeha.nl

Jolanda Nijland

Intern Accountmanager Particuliere Markt
055-5496969
verkoop@remeha.nl

Accountmanagers Woningbouw Cooperaties (WBC)

Freek Belterman

Accountmanager WBC
06-13671881
freek.belterman@remeha.nl

Kees Langenberg

Accountmanager WBC
06-10224729
kees.langenberg@remeha.nl

Geert van den Biggelaar

Accountmanager WBC
06-82453953
geert.van.den.biggelaar@remeha.nl

Verkoop Woningbouw Coöperaties

Jeroen de Vries

Intern Accountmanager WBC

Telefoon: 055-5496969
E-mail: verkoop@remeha.nl

Koen Kiers

Intern Accountmanager WBC

Telefoon: 055-5496969
E-mail: verkoop@remeha.nl

Rik de Munnik

Intern Accountmanager WBC

Telefoon: 055-5496969
E-mail: verkoop@remeha.nl

Accountmanagers Utiliteit

Harry de Reus

Accountmanager Utiliteit
06-10911307
harry.de.reus@remeha.nl

Gosse Visscher

Accountmanager Utiliteit
06-13854613
gosse.visscher@remeha.nl

Henri van der Scheer

Accountmanager Utiliteit
06-39836254
henri.van.der.scheer@remeha.nl

Tim van Hest

Accountmanager Utiliteit
06-53898668
tim.van.hest@remeha.nl

Verkoop Utiliteit

Erik de Bruijne

Segment Manager Utiliteit

Mobiel: 06-20619279
E-mail: erik.de.bruijne@remeha.nl

Jeroen de Vries

Intern Accountmanager Utiliteit

Telefoon: 055-5496969
E-mail: verkoop@remeha.nl

Koen Kiers

Intern Accountmanager Utiliteit

Telefoon: 055-5496969
E-mail: verkoop@remeha.nl

Rik de Munnik

Intern Accountmanager Utiliteit

Telefoon: 055-5496969
E-mail: verkoop@remeha.nl

Martien van Dijk

Application Specialist Special Projects

Telefoon: 06-53777955
E-mail: martien.van.dijk@remeha.nl

Gerwin Lamberts

Application Engineer

Email: gerwin.lamberts@remeha.nl