• Website
  • Kennisbank
  • Actueel
Geen resultaten gevonden.
Geen resultaten gevonden.
Geen resultaten gevonden.

Overzicht accountmanagers


Ben jij een consument?

En op zoek naar een nieuw product? Heb je een storing of wil je onderhoud inplannen voor een product. Raadpleeg dan een installateur.

Vind een installateur

Noord-West Nederland 

Residentieel

Patrick van Brummen
Accountmanager
M (06) 4827 73 65
E patrick.van.brummen@remeha.nl

Kevin ten Brink
Accountmanager
M (06) 386 312 95
E kevin.ten.brink@remeha.nl

Noord-West Nederland

Utiliteit

Hans Bogaards
Accountmanager
M (06) 813 643 28
E hans.bogaards@remeha.nl



Zuid-West Nederland

Residentieel

Bert Rutte
Business Accountmanager
M (06) 185 805 91
E bert.rutte@remeha.nl

Thijs Reijnders
Accountmanager
M (06) 286 382 39
E thijs.reijnders@remeha.nl

Zuid-West Nederland

Utiliteit

Hilbert den Boef

Accountmanager
M +31 (0) 6 534 99 709
E hilbert.den.boef@remeha.nl


Zuid-Oost Nederland

Residentieel

Bert Rutte
Business Accountmanager
M (06) 185 805 91
E bert.rutte@remeha.nl

Ab Bouzerda
Accountmanager
M (06) 510 784 07
E ab.bouzerda@remeha.nl

Freek van de Griend
Accountmanager
M (06) 482 773 74
E freek.van.de.griend@remeha.nl

Zuid-Oost Nederland

Utiliteit

Tim van Hest
Accountmanager
M (06) 538 986 68
E tim.van.hest@remeha.nl


Noord-Oost Nederland

Residentieel

Jore van Dijk
Accountmanager
M (06) 222 830 64
E  jore.van.dijk@remeha.nl

Jasper Kluin
Accountmanager
M (06) 222 068 46
E  jasper.kluin@remeha.nl

Noord-Oost Nederland

Utiliteit

Henri van der Scheer
Accountmanager
M (06) 398 362 54
henri.van.der.scheer@remeha.nl


Nederland

Residentieel

Sjoerd Langereis
National Key Accountmanager Residentieel
M (06) 109 640 71
E sjoerd.langereis@remeha.nl

Nederland

Utiliteit

Marcel Dikkers
National Key Accountmanager
Utiliteit

M +31 (0) 6 811 452 76
E
marcel.dikkers@remeha.nl
 

Nederland

Groothandel

Ronald Schipper
Key Account Manager Groothandel
M (06) 518 578 74
E  ronald.schipper@remeha.nl

Nederland

Groothandel Verkoopkantoren

Ton Nota
Accountmanager Groothandel Verkoopkantoren
M (06) 223 969 98
E  ton.nota@remeha.nl

Nederland

Groothandel Balies

Justine de Herder
Accountmanager Groothandel Balies
M (06) 482 773 69
E  justine.de.herder@remeha.nl

Woningbouwcorporaties

Noord-West Nederland

Woningbouwcorporaties

Volkan Kaya
Business Accountmanager woningcorporaties
M (06) 100 436 92
E volkan.kaya@remeha.nl

Zuid-West Nederland
Woningbouwcorporaties

Joy den Hartog
Accountmanager woningcorporaties
(06) 289 539 20
E joy.den.hartog@remeha.nl

 

Noord-Oost Nederland
Woningbouwcorporaties

Anne Hofman
Accountmanager woningcorporaties
M (06) 824 267 22
E anne.hofman@remeha.nl

Zuid-Oost Nederland
Woningbouwcorporaties

Hans Willers
Accountmanager woningcorporaties
M (06) 388 512 73
E  hans.willers@remeha.nl

Nieuwbouw / Projectontwikkeling

Nederland

Nieuwbouw

Pascal Boy
Accountmanager
M (06) 286 382 94
E pascal.boy@remeha.nl

Verkoop intern

Residentieel

Verkoop intern

Liesbeth van Voskuilen
Intern Accountmanager
T (055) 549 69 69
E  verkoop@remeha.nl

Jolanda Nijland
Intern Accountmanager
T (055) 549 69 69
E  verkoop@remeha.nl

Marie-Christien Sluis
Commercial Operations Manager
T (055) 549 69 69
E  marie.christien.sluis@remeha.nl

Utiliteit

Verkoop intern

Jeroen de Vries
Commercial Operations Manager
T (055) 549 69 69
E verkoop@remeha.nl

Rik de Munnik
Intern Accountmanager
T (055) 549 69 69
E verkoop@remeha.nl

Stijn Robben
Intern Accountmanager Commercial
T (055) 549 69 69
E verkoop@remeha.nl

Debbie Brunsting
Intern Accountmanager
T (055) 549 69 69
E verkoop@remeha.nl

Nieuwbouw en WBC

Verkoop intern

Intern accountmanager Nederland
T  (055) 549 69 69
E nieuwbouw@remeha.nl

Sander Eijk
Intern Accountmanager Noord-West en Zuid-West
T  (055) 549 69 69
E nieuwbouw@remeha.nl

Davey van den Berg
Intern accountmanager Noord-Oost en Zuid-Oost
T  (055) 549 69 69
E nieuwbouw@remeha.nl

Segmentmanagers

Particulier

Frank Schotman
Segmentmanager Particulier
M  (06) 532 919 20
E  frank.schotman@remeha.nl

Utiliteit

Evander de Vries
Segmentmanager Utiliteit
M (06) 388 513 26
E  evander.de.vries@remeha.nl

Nieuwbouw

Jasper Serlie
Segmentmanager Nieuwbouw
M (06) 482 775 83
E  jasper.serlie@remeha.nl